Recenze uživatele Peter

Recenze audioknihy The Brand Gap

10.02.2021 Ověřený nákup

inšpiratívna a prehľadná

Zaujímavý pohľad na budovanie povedomia značky a celkom slušný návod čoho sa držať a čomu sa vyvarovať. Odporúčam nie len tvorcom drobných značiek, ktoré teraz rastú ako huby po daždi ale aj majiteľom týchto nápadov, aby vedeli dobre ustrážiť svoje investície vložené do niekoho, kto má ich značku postaviť na nohy.

Management Reklama & marketing Kreativita Praktická

Recenze audioknihy Systém šesti nádob

10.02.2021 Ověřený nákup

Krátka, vecná, jasná a nápomocná

Toto je jedna z tých kníh "must have", ktorá ti dáva návod na každodenné fungovanie vo svete osobných financií. Knihu som čítal už dávnejšie a v čase kedy sa trhy a osobné účty bijú s "korona-krízou" nastal čas knihu oprášiť a vypočuť si ju aj niekoľko krát za mesiac. Určite odporúčam každému, čo hľadá spôsob ako zlepšiť svoje finančné návyky.

Management Finance Dosahování cílů Praktická

Hodnocení audioknihy Atomové návyky

08.12.2020 Ověřený nákup

Recenze audioknihy Vztahy bez stížností

08.12.2020 Ověřený nákup

Veľmi veľa dala a veľmi veľa "vzala"

Skutočne veľkolepo napísaná kniha. Cez rôzne autorove zážitky a skúsenosti som sa na svoje vlastné vzťahy začal dívať inak ako doteraz. Vrelo odporúčam každému, kto je zmätený vo vlastných pohľadoch na vzťahy partnerské, rodinné, pracovné a iné.

Vztahy Myšlení Praktická Spokojenost v životě

Recenze audioknihy Sára

10.11.2020 Ověřený nákup

Sára, Sára.

Veľmi zaujímavé na tejto knihe mi prišlo, že autor na rozdiel od iných jeho kníh takmer do polovice knihy nevenuje žiadnu pozornosť "vraždárom zo 141". Dej naozaj veľmi pútavý, zaujímavý a je plný zvratov. Túto knihu považujem za jednu z najzaujímavejších kníh od DD. Samozrejme ide o subjektívny názor :). To, že duo Dán-Geišberg odviedli skvelú prácu netreba asi ani písať, to je každému jasné. Plný počet hviezdičiek a vrelé odporúčanie!

Moderní Vyšetřuje parta detektivů Explicitní scény Obsahuje romantickou linku

Recenze audioknihy Korene zla

10.11.2020 Ověřený nákup

Opäť nesklamal

Neviem, či som niekedy dal menej ako 5 hviezdičiek na knihu o DD. Mám za sebou 17 jeho kníh ( všetky formou adioknihy ) a som unesený. Každý mesiac čakám kedy sa mi obnoví členstvo a naskočí nový kredit, aby som si mohol stiahnuť knihu. Niekedy nevydržím a priplatím si, pretože knihu som vypočul na dva-tri krát. Dominik Dán je neskutočný a tam kde sa na chvíľku dej "stratí" tam to pán Geišberg dobehne svojim podaním! Ďakujem za ďalší skvelý zážitok.

Vyšetřuje parta detektivů Explicitní scény Humor

Recenze audioknihy Smrť na druhom brehu

10.11.2020 Ověřený nákup

Ako to naozaj bolo?

Nebudem klamať ak napíšem, že som obrovským fanúšikom DD a pána Geišberga nevynímajúc.

Vždy, keď počúvam príbehy z kancelárie 141, tak podvedome listujem vo svojej hlave a neskôr aj úplne vedome hľadám na google, čo z toho by sa mohlo zakladať na pravde a čo je skutočne len fikcia. Veľmi ťažko sa dá veriť, že všetky príbehy a postavy sú vymyslené a podoba s realitou je čisto náhodná. Za mňa opäť duo Dán Geišberg na nezaplatenie! Vrelo odporúčam.

Vyšetřuje parta detektivů Explicitní scény

Recenze audioknihy Básnik

22.07.2020 Ověřený nákup

Opäť na výbornú!

Občas mám pocit, že som na DD závislý. Niekedy neviem rozoznať či je to príbehom, pánom Geišbergom alebo kombináciou DD a MG. Môžem však povedať, že toto je ďalšie "ich" dielo, ktoré sa oplatí kúpiť. Veľmi zaujímavo poprepletané dejové línie a čiastočné nadviazanie na knihu Uzol ma prinútilo počas celého počúvania uvažovať a hľadať spojitosti. Určite odporúčam! Neolutujete.

Recenze audioknihy Pochovaní zaživa

03.07.2020 Ověřený nákup

Silný príbeh, silná myšlienka.

Musím sa priznať, že prvých pár kapitol som sa musel snažiť zorientovať. Začiatok bol pre mňa trochu mätúci, ale každým ďalším slovom som sa do deju dostal hlbšie a hlbšie. Nadviazanie na zranenie Petry a postupný prechod ku Gabovi sa mi veľmi páčili. Hlavný príbeh tohto vydania spojený so sociálnym zariadením mi na konci vtlačil slzy do očí. Veľmi silné a dojemné. Dúfam, že sa pán Dán nechal uniesť a ide viac o fikciu ako realitu. Za mňa určite odporúčanie dokonalého diela v podaní Dominika Dána a Martina Mňahončáka.

Vyšetřuje parta detektivů

Recenze audioknihy Jednou nohou v hrobe

24.06.2020 Ověřený nákup

Prekvapujúce

Priznám sa, že som si v prvom momente povedal, že toto je zatial nejmenej príťažlivá "Dánovka". Ale ako sa hovorí, zdanie iba klame. Po pár kapitolách som sa pristihol, že ma dej tak pohltil, ako ešte nikdy predtým. Zaujímavé poňatie retrospektívy robí z tejto knihy skutočne výnimočný počin. Ďakujem pán Dán, ďakujem pán Geišberg.

Recenze audioknihy Život na volné noze 2

10.06.2020 Ověřený nákup

Zaujímavé pohľady

Najviac zaujala prvá časť o coworkingu. Otvorilo mi to myseľ a reálne som sa začal zaoberať myšlienkou pustiť sa do coworkingu. Už som aj vygooglil coworkingové kancelárie v okolí a snáď ma to niekam posunie. Odporúčam vypočuť, ak máš pocit, že si sa zasekol na nejakom jednom bode a ani sám nevieš kde. Možno sa inšpiruješ aj ty.

Hodnocení audioknihy Na volné noze - Speciál

20.05.2020 Ověřený nákup

Recenze audioknihy Žiješ iba dvakrát

20.05.2020 Ověřený nákup

VYPOČUJEŠ AJ DVAKRÁT

Posledné dve audioknihy od DD som počúval v podaní Martina Mňahončáka. Veľmi rýchlo som si zvykol na jeho interpretáciu, rýchlosť čítania a aj hlas. Ale teraz, keď som sa vrátil k počúvaniu interpretácie pána Geišberga mi až srdce podskočilo. To je neuveriteľný zážitok. Knihu som počúval takmer v jednom kuse! Dej, napätie, neskutočný zmysel pre detail popisovať asi nemusím. Všetci, čo počúvajú diela od DD vedia o čom píšem.

Hodnocení audioknihy Venuša zo zátoky

15.05.2020 Ověřený nákup

Hodnocení audioknihy Jak zdvojnásobit příjem

23.04.2020 Ověřený nákup

Hodnocení audioknihy Nevieš dňa, nevieš hodiny

14.04.2020 Ověřený nákup

Hodnocení audioknihy Cesta pravého muže

14.04.2020 Ověřený nákup

Hodnocení audioknihy Nehanebné neviniatko

14.04.2020 Ověřený nákup

Hodnocení audioknihy Popol všetkých zarovná

14.04.2020 Ověřený nákup

Hodnocení audioknihy Jak rychle zbohatnout

14.04.2020 Ověřený nákup

Hodnocení audioknihy Cela číslo 17

26.03.2020 Ověřený nákup