Recenze uživatele Alica

Recenze audioknihy Nestárnoucí mozek

09.01.2021 Ověřený nákup

Poučné a potrebné.

Kniha sa veľmi dobre počúva. Ja som si síce nastavila rýchlejšie prehrávanie, pretože som mala pocit, že to tak bude lepšie ale niekomu môže vyhovovať aj normálne tempo. Obsah knihy je dôležitý pre každého. Niektoré veci som už počula v iných knihách, ale nezaškodí opakovanie. A niektoré boli pre mňa úplne nové. Všetci starneme a čím skôr si jej obsah uvedomíme tým lepšie. Pre náš mozog a samozrejme aj pre naše zdravie. Pre ľudí nad 30 povinná literatúra.

Time management Vztahy Myšlení Teoretická Spokojenost v životě Kreativita

Recenze audioknihy Indigový svět

09.01.2021 Ověřený nákup

Prekvapivé ale naozaj to funguje.

Veci ktoré sú opísané v knihe naozaj fungujú. Je to až neuveriteľné, pretože sa to môže zdať ako výmysel a pravdupovediac pri počúvaní som bola trošku skeptická. Ale kniha sa počúva veľmi dobre a tak som ju dopočúvala celú. A začali sa diať veci o ktorých som si nikdy nemyslela že by sa mohli stať. Dá sa povedať, že mi v mnohom zmenila život. K lepšiemu samozrejme. Odporúčam všetkým, na ktorých mi záleží. Odporúčam úplne všetkým s otvorenou mysľou.

Recenze audioknihy Navždy plynule

17.08.2020 Ověřený nákup

Geniálne !!!

Podľa mňa sú geniálne veci zdanlivo veľmi jednoduché, ale zároveň aj neskutočne účinné. Takýto je spôsob výuky cudzích jazykov prezentovaný v tejto knihe. Nechápem, že sa takto už dávno neučí v našich školách. Obsah knihy plný počet hviezdičiek.

Kniha sa veľmi dobre počúva. Interpret Tomáš Voženílek ju číta dynamicky, čo sa mňa veľmi baví, pretože nemám rada rozvláčne knihy. Za intrepretáciu dávam rovnako plný počet.

Najskôr som celú knihu dopočúvala a teraz ju budem počúvať ešte raz a pokúsim sa realizovať metódy učenia. Urobila som dobre, pretože kapitoly v závere podrobnejšie rozširujú metódy uvedené v počiatočných kapitolách. Z tohto dôvodu rovnaký postup odporúčam aj ostatným. Plusom je, že autor odporúča konkrétne webové stránky, konkrétne metódy, programy, a slovníky, ktoré možno pri učení sa používať. Na stránke vydavateľstva melvil.cz je zadarmo k dispozícii 121 stranový materiál, v ktorom sú dôležité odkazy, myšlienky, grafy, tabuľky a obrázky kartičiek k audioknihe. Autor má webovú stránku kde je možné stiahnuť slovníky k niektorým jazykom a kde sú aj videonávody k softvéru ANKI, ktorý v knihe odporúča používať. Stránky pravidelne aktualizuje. Kniha je prínosom pre všetkých - pre samoukov a aj pre tých ktoré sa učia jazyky v škole či kurzoch. Jednoznačne odporúčam, ako podľa mňa najlepšiu knihu k učeniu sa cudzích jazykov !!!

Myšlení Teoretická Praktická Kreativita Učebnice Pro začátečníky Pro pokročilé

Recenze audioknihy Před-svědčování

15.08.2020 Ověřený nákup

Skvelá kniha

Rovnako ako aj "zbrane vlivu" je kniha veľmi poučná a pritom aj zábavná a zaujímavá. Veľmi príjemne sa počúva. Zaujala ma hlavne pasáž, kde autor logicky zdôvodňuje, prečo sa v podnikaní neoplatí podvádzať a používať nekalé praktiky pri presviedčaní iných. Túto knihu budem určite počúvať ešte aspoň raz. Škoda len, že nie sú žiadne ďalšie audioknihy od tohto autora. Určite by som si ich kúpila.

Recenze audioknihy Atomové návyky

05.07.2020 Ověřený nákup

Zaujímavé a poučné

Kniha sa veľmi dobre počúva a človek si z nej môže veľa odniesť. Myšlienky, ktoré autor podáva sú jasné a samozrejmé, avšak málokoho napadnú. Určite jedna z najlepších audiokníh, ktoré som počula. Ak sa človek poučí, má potenciál zmeniť mu život. Veľmi dobre investované peniaze a čas :-)

Recenze audioknihy Jak prokouknout lež a odhalit pravdu

18.04.2020 Ověřený nákup

Výborné

Na tému ako rozpoznať lož som už počúvala asi tri audioknihy a čítala niekoľko printových publikácií. Informácie z tejto knihy sú asi najviac využiteľné v praxi a hlavne boli podané takým spôsobom, aby si ich človek ľahko zapamätal. Audiokniha sa príjemne počúva, nie je tam nič rušivé. Na konci kapitoly je malé zhrnutie, zopakovanie podstatných vecí. Odporúčam všetkým.

Recenze audioknihy Angličtina do ucha

31.01.2020 Ověřený nákup

Úplne úžasné

Doteraz najlepší spôsob učenia sa angličtiny aký som vyskúšala. Cestou v aute do práce a z práce som konečne pochopila mnohé gramatické javy. Všetko krásne vysvetlené a potom kopa príkladov. Dobre sa to počúva, akurát myslím že pre úplných začiatočníkov to asi nebude. Je dobré mať aj nejaké predchádzajúce vedomosti. Najlepšie pre večných začiatočníkov..čo sa voľakedy učili anglicky ale stále nevedia :_ň Jediné čo by sa dalo zlepšiť je to , že sú tam preklady z angličtiny do slovenčiny ale opačne už nie.

Hodnocení audioknihy Angličtina pro děti

31.01.2020 Ověřený nákup

Recenze audioknihy Labyrint pohybu

31.01.2020 Ověřený nákup

Super

Skutočne veľmi dobrá audiokniha. Príjemne sa počúvala počas šoférovania a dozvedela som sa veľmi veľa informácií. Určite si ju treba vypočuť viackrát. Ak by si človek zapamätal čo sa v nej dozvedel a aplikoval to v praxi, čakárne doktorov by boli menej plné.

Recenze audioknihy Lektorské dovednosti

25.12.2019 Ověřený nákup

Sklamanie

Pre mňa veľké sklamanie. Čakala som, že sa zdokonalím v komunikácii ale nestalo sa. Kniha je určená len pre profesionálnych lektorov, možno ako učebnica pri skladaní lektorských skúšok, ale pre obyčajného človeka je úplne nepoužiteľná. Jedným z dôvodov je aj to, že sa počúva veľmi ťažko, pretože často sú to poučky a vymenovávanie nejakých pojmov. Po chvíli som to vzdala. Určite je veľa kvalitnejších a zaujímavejších kníh na túto tému.

Recenze audioknihy Metoda Bullet Journal

25.12.2019 Ověřený nákup

Veľmi poučné

Naozaj ma prekvapilo, že takéto praktické veci o písaní sa dajú počúvať. A hlavne využiť v praxi. Každý, kto chce využívať metódu Bullet Jaurnal, sa to môže počúvaním tejto knihy naučiť. Len je potrebné stiahnuť si aj ukážky zo stránky vydavateľstva. A kto tú metódu nepozná, je dobré ak si ju osvojí. Odporúčam naozaj všetkým. Veľmi dobré na organizovanie čohokoľvek. Kniha sa príjemne počúva.