Recenze uživatele Marci

Recenze audioknihy Tma

10.10.2020 Ověřený nákup

Pútavý príbeh, otrasná hudba

Tento tretí diel bol čo sa týka príbehu napínavý a zaujímavý, taktiež čo sa týka Jiřího Žáka super výkon! Bohužiaľ celkový dojem kazí otrasná, úplne nevhodná hudba aj keď beviem či sa to hudbou vôbec dá nazvať. Vďaka skvelému autorovi a interprétovi so však knihu dopočúvala dokonca aj napriek tomuto obrovskému iritujúcemu zvuku medzi kapitolami.

Recenze audioknihy Mráz

29.09.2020 Ověřený nákup

Putavy pribeh

Vyborna detektivka plna zvratov a prijemny hlas Jiriho Zaka sa postaral o skvely zazitok a pocit z pocuvania. Mne osobne sa hudobny doprovod pacil a prelinanie dejov je tiez zrozumitelne.. Urcite si od tohoto autora vypocujem aj dalsie audioknihy.

Hodnocení audioknihy Na okraji propasti

21.09.2020 Ověřený nákup

Recenze audioknihy Dokonalé stopy 

12.11.2019 Ověřený nákup

Vyborna

Putavy a napinavy pribeh. Skvela interpretacia a prijemny hlas Jana Stastneho ma donutil knihu vypocut na jeden dusok. Vrelo odporucam a dakujem za skvely zazitok z pocuvania!

Hodnocení audioknihy Vztahy bez stížností

10.11.2019 Ověřený nákup

Recenze audioknihy Nehanebné neviniatko

08.04.2019 Ověřený nákup

Napinave az do konca

Skvela kniha s putavym pribehom. Napinava az do konca.. Dominik Dan opat nesklamal a hlas Mariana Geisberga sa neskutocne hodi k Danovym pribehom. Jednoducho excelentne!

Recenze audioknihy Žiješ iba dvakrát

04.04.2019 Ověřený nákup

Skvela audiokniha

Dalsi putavy pribeh od Dominika Dana nahovoreny Marianom Geisbergom. Aj vdaka nemu som sa stala zavislou od audiohnih.. Jeho intonacia a farba hlasu sa perfektne hodi k tomuto zanru. Jednym slovom: Super!!!