Recenze uživatele Wengi

Recenze audioknihy Klbko zmijí

07.08.2020 Ověřený nákup

Klbko zmijí, alebo ako My Plebejci...sme trhací kalendár Mocných Zmijí (aj s našimi daňami)

Neváhajte nikto si to vypočuť, alebo prečítať. Bol som príjemne prekvapený nádhernou ucelenou ukážkou, popisom udalostí a pozadia okolo vraždy právnika a áno, dá sa to spojiť s niektorými udalosťami, ktoré sa na Slovensku udiali, ako si Mocné Zmije trhajú čo chcú a ako chcú. Príbeh je podaný plynule, elegantne, a nepohltí vás, ten príbeh vás vcucne (prepáčte ten výraz) s možnosťou návratu až na konci knihy. Nič na tom nezmenil ani podľa mňa trochu ospalý prejav interpreta. Práve tu mohol ukázať, že to vie aj lepšie. Načo však slová priatelia, stiahnuť knihu a pozor: rátajte s časovou rezervou...ťažko to prerušiť.

Recenze audioknihy Cela číslo 17

19.09.2018 Ověřený nákup

Skvele počúvateľná ďalšia "dánovka"

Ak ste zvedaví aké dni a noci môžu byť vo väzení, vypočujte si túto audioknihu. Ja som bol trochu prekvapený. či to, čo je v knihe o väzení opísané, aj môže byť. Pútavo je zamotaná situácia okolo vraždy, a prezradím, že vrahom nebol záhradník....

Trefne je aj, ako sa vysokopostavení politici uzavrú , vďaka postaveniu a peniazom stratia sebareflexiu a keď sa niečo prevalí potichu sa vytratia. Marian Geišberg opäť číta skvele, prirodzene, bez zbytočného preafektovania, a čo je dôležité necháva pri počúvaní dostatok priestoru poslucháčovej predstavivosti a fantázii.

Toto hodnocení může prozrazovat část děje. Klikni zde, pokud ji chceš i tak vidět.