Recenze uživatele Bibiana

Recenze audioknihy Noční lov

11.01.2021 Ověřený nákup

Bryndza nikdy nesklame

Ďalší príbeh z tejto série od Roberta Bryndzy a ja som nadšená. Dej ma chytil hneď od začiatku a potom sa celá audiokniha niesla v príjemnej napätej atmosfére. Veľmi som si túto sériu oblúbila a dúfam,že budú aj ďalšie knihy spracované na audio. Nemôžem zabudnúť na to, že to, čo interpretuje Martin Stránský je proste skvelé a počúva sa to perfektne.

Vyšetřuje žena

Recenze audioknihy Imaginární přítel

22.12.2020 Ověřený nákup

Nie moc velké nadšenie

Tak ja neviem. Niekomu sa to strašne líbí, niekomu zas nie. Prvá polovica ma aj celkom bavila, ale potom prišlo niečo čo sa nedá ani poriadne opísať 😁 strašne som sa v tom strácala a prišlo mi to celé také nejaké divné. Že to bolo dlhé mi ani nevadilo. Ale keby som v tom aspoň našla nejaký zmysel, tak by to bolo lepšie 🤭 A Igor Bareš bol skvelý.

Recenze audioknihy Dívka v ledu

25.10.2020 Ověřený nákup

Super

Audiokniha sa mi veľmi páčila. Ako samotný dej, tak aj interpretace Martinem Stránským. Super sa to počúvalo a bavilo ma to. Napínavé, detektívne, počúvateľné.

Recenze audioknihy Mlčící pacientka

16.08.2020 Ověřený nákup

Nebolo to zlé

Na to,že to bola moja prvá audiokniha,tak nebola zlá. Myšlienka príbehu bola dobrá. Zo začiatku ma nebavilo počúvať o osobnom živote terapeuta,ale potom zistíte,že je k príbehu fakt potrebný 🙂 Interpretace ma bavila,nevadila mi. Keby Vás zo začiatku kniha nebavila tak vydržte. Ono sa to rozbehne.