Recenze uživatele audioknihomol

Recenze audioknihy My proti vám

04.11.2018 Ověřený nákup

Spisovateľ na mňa dvoma knihami urobil dojem a touto si ho pokazil

Kniha spočiatku nič konkrétne nehovorí, až neskôr sa ukazuje obraz veci z predošlého dielu.

Dej je v pohode, až kým sa príbeh úplne nestane teroristicky ladený. Vo voľnom čase mám radšej niečo oddychové. A tento štýl mi vôbec nesadol.

Prednes pána Soukupa- výborný, k tomunemám žiadne výhrady.

Recenze audioknihy Jsou světla, která nevidíme

04.11.2018 Ověřený nákup

Prekvapivo nové poňatie vojny očami slepého dieťaťa

Zaujal ma obsah knihy, obľubujem tému 2. Svetovej. No prekvapila ma možnosť nazrieť na vojnu očami dieťaťa s hendikepom. Ako jej otec vyrieši jej problém v orientácii v meste, ako spoznáva útrapy ľudí na úteku pred frontom, sťahovanie, snaha o nájdenie dobrého úkrytu, tajomstvo, ktoré má otec Marie- Laure.

Retrospektíva občas mätie, preto ma teší možnosť aplikácie pozrieť názov kapitoly a časová línia v názve. To umožní čitateľovi nestratiť sa v čase.

Hodnocení audioknihy Roden24

04.11.2018 Ověřený nákup

Hodnocení audioknihy Nežná fatamorgána

04.11.2018 Ověřený nákup

Recenze audioknihy Analfabetka, která uměla počítat

04.11.2018 Ověřený nákup

Skôr politická ale kvalitná humorne ladená

Precízne až geniálne detailne prepracovaná kniha, detail

matematických výpočtov, ekonomickych a politických termínov.

Prednes pána Stránského zapadá do deja, akoby s ním už vopred autor počítal! Nevadilo mi na jeho prednese nič, až na to, že sa blížil k dokonalosti. A nuans autorovho humoru dokázal podať s vážnosťou čo rozosmialo celú našu partiu, ktorá sa ku mne pri počúvaní pridala, keď počula môj smiech.

Recenze audioknihy Zdochnuté srdce

05.07.2018 Ověřený nákup

Recenze audioknihy Muž jménem Ove

30.06.2018 Ověřený nákup

jednotka medzi knihami

Audiokniha predčí všetky očakávania, u mňa sa to 100% podarilo. Hl. Postava- muž v pokročilom veku ma nepotešila, no po začítaní sa, som ostala v dobrom prekvapená. Interprét - nemám čo vytknúť. Iný hlas by som Ovemu nedala. Vedľajšie postavy, spomienky Oveho- výborne dotvárajú príbeh tohto

Recenze audioknihy Nabíječ

30.06.2018 Ověřený nákup

Recenze audioknihy Co by můj syn měl vědět o světě

28.03.2018 Ověřený nákup

naj audiokniha, naj autor, vyborný interprét

Táto kniha je realistickým rozprávaním otca, ktorý má už za sebou rôzne životné skúsenosti. Okrem svatby, narodenia syna, a po jednom nepríjemnom zážitku si uvedomuje svoju smrteľnosť a potrebu manželky, resp.životnej partnerky v živote v rodine. Vrelo odporúčam, aj sa človek pobaví, zasmeje, občas ti vyhŕknu slzy smiechu a občas melanchólie. Toto by mal čítať každý kto otca má, alebo aj ten kto ho nemá, nevyrastal s otcom po boku, komu otec zomrel, alebo ho opustil, alebo nebol správnym otcom, bol alkoholikom, bol agresívny, alebo si nevedel rady s výchovou vás ako detí. Fakt odporúčam.

Toto hodnocení může prozrazovat část děje. Klikni zde, pokud ji chceš i tak vidět.

Hodnocení audioknihy Nejkrásnější židovské legendy

23.03.2018 Ověřený nákup

Recenze audioknihy Fifty Shades of Grey: Padesát odstínů šedi

11.02.2018 Ověřený nákup

50 odtieňov- od lásky po totálne zrútenie

Toto bola moja prvá audiokniha a určite nie posledná. Ďakujem vám audiolibrix, že ste prišli s takouto ideou. Je to príbeh, ktorý opisuje hĺbku obáv jedného i druhého partnera. Tieto pocity môžeme mať všetci i bez tohto typu vzťahu. Tereza Bebarová má u mňa 11 bodov z desiatich, preto lebo dokázala svojou intonáciou vystihnúť každú nuansu pocitov postáv. Až má človek pri počúvaní pocit, že postavy sú mu blízke. Odporúčam počúvať večer so zavretými očami :-) uvidíte dej pred očami.