Epizoda Hosť: Život v advokátskej kancelárii v súčasnej online dobe: Idú advokáti s dobou? podcastu Podcast PP

Hosť: Život v advokátskej kancelárii v súčasnej online dobe: Idú advokáti s dobou?

O epizodě Hosť: Život v advokátskej kancelárii v súčasnej online dobe: Idú advokáti s dobou?

Prinášame vám zaujímavý rozhovor s  advokátkou Zuzanou Motúzovou, v ktorom sa venujeme horúcej téme pripravenosti advokátskych kancelárií na súčasnú online dobu a využívaniu moderných IT nástrojov v praxi advokácie u nás. Advokátska kancelária MOTÚZOVÁ & LACKO sa označuje za advokátsku kanceláriu pre digitálnu dobu a sú presvedčení, že použitie moderných technológií má pre právnu branžu veľký význam.
Vypočujte si: 

Dotkneme sa tiež témy prevencie voči prípadom porušovania práv duševného vlastníctva, na ktorú sa kancelárie špecializuje. Viete ako si zabezpečiť dôkaz v online priestore?
A pokračujeme nemenej dôležitou témou informačná bezpečnosť v advokácii. Je náročnejšia v súčasnosti alebo už vyplýva z jednej z najdôležitejších povinností advokáta - zachovávať mlčanlivosť?
Na záver sme sa spýtali aj na budúcnosť a využívanie moderných IT nástrojov v advokácii: Advokáciu čaká väčšia automatizácia procesov a činností, využívanie špecializovaných právnických systémov,  prvkov AI alebo nástrojov na analýzu textov z veľkého množstva dokumentov, ktoré uľahčia advokátom prácu.


Počúvajte nás ďalej - pravidelne prinášame epizódy na horúce legislatívne témy a novinky. 


Sme Poradca podnikateľa – 30 rokov s vami.
www.pp.sk

Nejnovější epizody podcastu Podcast PP

Nejposlouchanější z podcastu Podcast PP

Podobné epizody

Podobné podcasty