Epizoda Utorok, 29. 10. 2019: Ako podľa obžaloby zavraždili Kuciaka a Kušnírovú podcastu Dobré ráno | Denný podcast denníka SME

Utorok, 29. 10. 2019: Ako podľa obžaloby zavraždili Kuciaka a Kušnírovú

O epizodě Utorok, 29. 10. 2019: Ako podľa obžaloby zavraždili Kuciaka a Kušnírovú

Keď Zlatica Kušnírová prichádzala v nedeľu večer 25. februára do Veľkej Mače a videla množstvo policajtov, od začiatku predpokladala, že ide na miesto, kde sa stala vopred naplánovaná úkladná vražda.

V rodinnom dome vo Veľkej Mači č. 558 ležali na podlahe telá jej dcéry Martiny Kušnírovej a investigatívneho novinára Jána Kuciaka, ktorý bol s Kušnírovou zasnúbený.

Jeho zastrelili dvoma ranami, ktoré prešli srdcom a zastavili sa v ľavej časti chrbta. Ju vrah trafil do tváre v oblasti nosa.

Takto otvára svoj článok o obžalobe objednávateľov a vykonávateľov vraždy reportér domácej redakcie denníka SME Roman Cuprik, s ktorým sa v dnešnej epizóde Nikola Bajánová snaží prerozprávať znenie obžaloby.

Podporte Dobré ráno

Podcast Dobré ráno vzniká vďaka práci našich kolegov, reportérov a editorov v denníku SME. Ak chcete podporiť hľadanie faktov a pravdy, najľahšie to urobíte kúpou predplatného SME na sme.sk/podcast.

Teraz nás môžete podporiť aj kúpou podcastového hrnčeka s digitálnym predplatným. Pre tých, ktorí už majú predplatné, ale chcú iba hrnček, máme aj hrnček bez predplatného.

Na adrese sme.sk/hrnceky nájdete celú ponuku.

Nejnovější epizody podcastu Dobré ráno | Denný podcast denníka SME

Nejposlouchanější z podcastu Dobré ráno | Denný podcast denníka SME

Podobné epizody