Epizoda 15. Jungle Scout Program - Čo to je a ako ho používať? podcastu Online Akademia Podcast

15. Jungle Scout Program - Čo to je a ako ho používať?

O epizodě 15. Jungle Scout Program - Čo to je a ako ho používať?

Vysvetliť ako funguje Junglescout je dosť náročné, preto si vypočujte podcast a budete múdrejší :) Hlavné však je, že berie údaje priamo z Amazonu.

Je to vlastne jednoduchá aplikácia pri ktorej si viete krásne nastaviť svoj niche, určiť kritéria podľa ktorých bude program vyhľadávať, počet recenzií atď. a vyhľadať tvoj vysnívaný produkt.

Program nad zlato – JungleScout Extension metóda (v popise - link)

 

  1. Predajná cena okolo  $25 – $50 USD

Čiže pod 20 € to už nevychádza moc so ziskom a nad 50 € už kupujúci trošku váhajú nad kúpou a nenakupujú to moc často...

  1. Nesezónny produkt.

Hľadáme nesezónne produkty. alebo aspoň to máme na mysli a nebudeme smutný keď nebudú predaje ok? :)

Pokiaľ ti je jedno čo predávaš drž sa tohto pravidla. Ak chceš produkt do ktorého budeš zažratý, určite sa týmto nenechaj odradiť… Je tam kopec produktov ktoré môžu byť super úspešné aj keď sú dajme tomu ozrutné :D O poplatky sa netreba báť - všetko sa dá krásne vypočítať dopredu ešte pred nákupom...

Jednoduché na výrobu

Nikto sa nechce pasovať s problémami s kvalitou alebo s výrobnými zádrheľmi. Keďže si malý podnikateľ a nie veľká spoločnosť takéto veci ťa budú iba zdržovať.

Presne kvôli tomu je dobré nevyberať si produkty ktoré sú - zo skla, elektroniku - možno nie úplne vynechať ale zložité el. súčiastky určite neurýchlia tvoj proces. Vyvarovať sa treba tiež zložitým produktom - napr. takým na ktoré nenájdeš len tak ľahko výrobcu. 

Nejnovější epizody podcastu Online Akademia Podcast

Nejposlouchanější z podcastu Online Akademia Podcast

Podobné epizody

Podobné podcasty