Kontaktní informace

Zákaznická podpora

support@audiolibrix.com
Česká republika: (+420) 228 886 515
Slovensko: (+421) 233 057 055

Další kontakty

Obchod: office@audiolibrix.com
Technická podpora: support@audiolibrix.com
PR a marketing: media@audiolibrix.com

Sociální sítě

Tým Audiolibrix


Ivan Sabo
CEO
ivan@audiolibrix.com


Michal Kočí
CTO
michal@audiolibrix.com


Petra Schultze
Marketing Director
petra@audiolibrix.com


Mirka Jakabová
Illustrator
mirka@audiolibrix.com


Slávka Kršková
UX/UI, Graphic Designer
slavka@audiolibrix.com


Renata Šolcová
Support Specialist
renata@audiolibrix.com


Katka Horáková
Junior Marketing Specialist
katka@audiolibrix.com


Jakub Horák
Editor in chief naposlech.cz
jakub.horak@naposlech.cz

Chceš slyšet náš příběh? Najdeš ho tady.

Adresa: Audiolibrix s.r.o., Makovského 1334/26, 163 00 Praha 6, Česká republika
IČ: 03430472, DIČ: CZ03430472
Spoločnosť je zapísaná v Obchodním rejsříku ČR, spisová značka C 231689 vedená u Městského soudu v Praze.